Budynek szkolno - przedszkolny w Krekolach

Zbiórka publiczna

Długa histora w krótkim opisie!

Początki szkoły w Krekolach sięgają XVI wieku. W roku 2004 stała się ona szkołą niepubliczną. W momencie jej przejęcia przez Fundatorkę i Prezesa Fundacji uczyło się w niej około 30 dzieci. Dziś jest ich blisko 130! Siedziba szkoły znajduje się w historycznym budynku.
Po reformie edukacji Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach z placówki sześcioklasowej stała się szkołą ośmioklasową.

W związku z tym Fundacja Lepsza Szkoła podjęła się wielkiego wyzwania!

Co zrobimy?

Nowoczesne nauczenie to nie tylko doskonali nauczyciele i szyty na miarę program. Do tych wartości postanowiliśmy dołożyć nowoczesny budynek szkolno – przedszkolny
wraz z salą gimnastyczną. Nauka musi być komfortowa!

Nowy budynek szkolny

Co już udało się osiągnąć?

Nabyliśmy działkę budowlaną przylegającą bezpośrednio do obecnego budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej
w Krekolach. Daje to nam bezpieczeństwo w realizowaniu inwestycji. Mamy gotowy projekt budowlany i kosztorys oraz wydane
przez Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim pozwolenie na budowę.

„Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco”!

Stypendium naukowe - dzieci podczas nauki

Jak możesz pomóc?

Wszystko zależy od Ciebie. Najpopularniejszą formą wsparcia jest darowizna. Możesz być jednorazowym darczyńcą, lub wspierać nas zleceniem stałym. Dzięki Tobie zyskamy stabilizację i jeszcze większą motywację do działania.

Opracowaliśmy kilka sposobów wsparcia Fundacji Lepsza Szkoła. Znajdziesz je w zakładce „Chcę pomóc”.

Pomyśl, że każde Twoje działanie sprawi uśmiech na twarzy dziecka. To oni są beneficjentami pomocy. My tylko pośredniczymy!

Masz głowę pełną pomysłów? Masz dużo wolnego czasu,
który chcesz wykorzystać z pożytkiem? To znakomicie! Odezwij się do nas. Zostań dobroczyńcą dzieci!

Zbiórka publiczna!

Zarejestrowaliśmy zbiórkę publiczna pod nr 2022/1160/OR pod nazwą „Budowa budynku szkolno – przedszkolnego wraz z salą gimnastyczną przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Krekolach”.

Kliknij i sprawdź legalność zbiórki.

Dzięki temu niedługo pojawią się w terenie skarbony, do których będziesz mógł wrzucić darowiznę na ten cel!

Każda symboliczna cegiełka przybliża budowę do sukcesu!