Kategorie
Aktualności

Szlachetna Paczka dla rodziny Pani Doroty

Okres świąteczny sprzyja otwartości serc i pomaganiu innym. Doskonałą formą wsparcia rodzin, którym życie układa ciężkie scenariusze jest znana w skali całej Polski akcja Szlachetna Paczka. Do tego, że pomaganie jest fajne,
nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Zwłaszcza dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Krekolach, która prowadzona jest przez naszą Fundatorkę Panią Alicję Styczewską. Wspólnymi siłami postanowili
oni pomóc Pani Dorocie, samotnej matce wychowującej trójkę synów.

Fundacja Lepsza Szkoła nie może przejść obojętnie takich potrzeb. Przyłączamy się do akcji Szlachetnej Paczki
dla Pani Doroty i jej dzieci. Każda pomoc poprawi warunki ich codziennej egzystencji i sprawi ogromną radość.

Chcemy zakupić dzieciom Pani Doroty biurko, które sprawi, że odrabianie lekcji będzie samą przyjemnością.
W tym celu potrzebujemy kwoty około 600 zł!
 

Wierzymy, że możemy liczyć na Wasze wsparcie finansowe i rzeczowe. Korzystając z umieszczonego na naszej stronie interfejsu płatniczego (pasek czerwonego koloru z napisem „Wesprzyj nas” na dole ekranu) możecie wesprzeć Panią Dorotę. Z wielką chęcią ją odwiedzimy i przekażemy ufundowane 
przez Was prezenty J

TERMIN ZBIÓRKI UPŁYWA 6 GRUDNIA 2021 R.

Pomoc dla rodziny Pani Doroty
Lista rzeczy potrzebnych Pani Dorocie

Jeśli zależy Ci na dobru dzieci i młodzieży, wspieraj systematycznie nasze działania darowizną na cele statutowe J

Logo Fundacji Lepsza Szkoła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *