Kategorie
Aktualności

I Charytatywny Turniej Piłki Halowej Samorządowców na Rzecz Fundacji Lepsza Szkoła

Z powodów epidemiologicznych turniej przełożony na styczeń 2022 roku.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Widzimy się w nowym roku 🙂

Fundacja Lepsza Szkoła wspólnie z AP PROGRES organizuje w dniu 19  grudnia 2021 r. I Charytatywny Turniej Piłki Halowej Samorządowców na rzecz Fundacji Lepsza Szkoła. Patronat Honorowy na wydarzeniem objął Starosta lidzbarski Jan Harhaj.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 na hali sportowej przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim.

Zapraszamy drużyny reprezentujące poszczególne samorządy. Zamiast opłaty wpisowej, każdy zawodnik zobowiązany jest wrzucić w dniu rozgrywek do skarbonki kwotę 50 zł. Będzie to ogromne wsparcie dla naszej Fundacji, a całość dochodu przekażemy na realizację naszego projektu stypendialnego „Kasa dla Szkolnego Asa” skierowanego do uczniów szkół podstawowych.

Szczegóły turnieju zawarte są w regulaminie.

Przedświąteczny nastrój, aktywnie spędzona niedziela i wsparcie utalentowanych dzieci i młodzieży. Czy można uczynić coś lepszego przed Bożym Narodzeniem? J

Plakat turnieju charytatywnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *