Stypendium "Kasa dla szkolnego Asa"

Stypendium naukowe - dzieci podczas nauki

Idea stypendium

Edukacja bez stypendium, to jak samochód bez paliwa. Chcesz udać się w podróż, ale nie masz właściwej energii!

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co by było gdyby Albert Einstein musiał iść do ciężkiej pracy, zamiast oddać się myśleniu i nauce? Pomyśl jak wyglądałby świat, gdyby talenty zamiast rozwoju musiały pogodzić się z koniecznością porzucenia świata nauki?

My nie godzimy się na to by szkolne Asy nie miały szans na rozwijanie swoich pasji oraz talentów! Wspólnymi staraniami Fundacji Lepsza Szkoła z Twoją pomocą zmieni warunki edukacyjne wielu uczniów!

Jesteśmy przekonani, że nawet najmniejsza darowizna ma sens. Siła tkwi w tym, że jest nas dużo, a będzie jeszcze więcej.

Którzy potrzebuje wsparcia bardziej niż dzieci i młodzież?!

Wesprzyj program stypendium i pomóż szkolnym Asom w ich podróży przez świat edukacji!

Wizja rozwoju programu stypendialnego?

Stypendium „Kasa dla szkolnego Asa” to projekt bezterminowy. W jego ramach zamierzamy wspierać jak największą liczbę uczniów z terenu powiatu lidzbarskiego. Jesteśmy przekonani, że do tego projektu dołączą kolejni szczodrzy i otwarci partnerzy społeczni. Umożliwi to nam wsparcie finansowe uczniów z innych powiatów oraz województw. Już dziś wspierają program stypendialny
 „Kasa dla szkolnego Asa” takie marki jak znany na całym świecie Hotel Krasicki czy sieć sklepów spożywczych PSS „Społem”
z Lidzbarka Warmińskiego.

Edukacja to fundament umożliwiający łatwiejsze oraz przyjemniejsze wejście w dorosłe życie. Stypendium pozwala go zbudować!

Jak możesz pomóc?

Tyle sposobów pomocy ile fantazji w Twojej głowie! Możesz rozpocząć od jednorazowej darowizny. Możesz ustawić stałe comiesięczne zlecenie, lub samemu zorganizować zbiórkę w swojej firmie, szkole, rodzinie czy wśród znajomych. Wspieraj nas bezpłatnie robiąc zakupy z zainstalowaną przypominajką FaniMani.pl. Skorzystaj z możliwości przekazania darowizny przy pomocy interfejsu, który widzisz na dole ekranu. Więcej informacji na ten temat w zakładce menu
„Chcę pomóc”.

Masz inny pomysł na wsparcie programu stypendialnego
„Kasa dla szkolnego Asa”? To znakomicie! Skontaktuj się z nami i przejdźmy do działania! Nasz wolontariusz Paweł czeka na wiadomość od Ciebie!

Stypendium naukowe - dziecko

Czy zbiórka publiczna jest legalna?

Jako Fundacja Lepsza Szkoła posiadamy zezwolenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na przeprowadzenie publicznej zbiórki
„Kasa dla szkolnego Asa” o numerze 2021/836/OR.

Nie obawiaj się, możesz to skontrolować na stronie ministerstwa.  Kliknij tutaj.

Czekamy na Twoje zaangażowanie w program stypendialny oraz los podopiecznych Fundacji!

REGULAMIN PROGRAMU STYPENDIALNEGO

„KASA DLA SZKOLNEGO ASA”

z dnia 29.I.2022

1. Organizatorem Programu Stypendialnego „KASA DLA SZKOLNEGO ASA” jest Fundacja Lepsza Szkoła z siedzibą w Krekole 34, 11-106 Kiwity, KRS 0000763924 zwana dalej Organizatorem.
  2. Przedmiotem Programu Stypendialnego jest wsparcie w procesie edukacji młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych z terenów wiejskich, w pierwszej kolejności ze wsi Krekole i Krawczyki w powiecie lidzbarskim i bartoszyckim.
  3. Program Stypendialny ma na celu motywację do nauki i wytrwałości w dążeniu do celu
    przez uzdolnionych Uczniów.
  4. Zgłoszenia do Programu Stypendialnego dokonuje dyrekcja szkół
  5. Stypendium skierowane jest do Uczniów, którzy wyróżniają się w co najmniej jednym przedmiocie najlepiej z nauk ścisłych.
  6. Udział w Programie Stypendialnym jest dobrowolny. Wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego dziecka.
  7. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do Programu Stypendialnego następuje na stronie fundacjalepszaszkola.pl oraz profilu Facebookowym Organizatora. Wyboru Zwycięzców dokonają przedstawiciele Fundacji Lepsza Szkoła na podstawie dokonanych zgłoszeń.
  8. O dacie i miejscu wręczenia Stypendium zwycięskie osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez Organizatora.
  9. Przyznawane Stypendium ma charakter jednorazowy i zależne jest od posiadanych przez Organizatora środków finansowych.
  10. Kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem pozostają w gestii rozstrzygnięcia Organizatora.