Stypendium "Kasa dla szkolnego Asa"

Stypendium naukowe - dzieci podczas nauki

Idea stypendium

Edukacja bez stypendium, to jak samochód bez paliwa. Chcesz udać się w podróż, ale nie masz właściwej energii!

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co by było gdyby Albert Einstein musiał iść do ciężkiej pracy, zamiast oddać się myśleniu i nauce? Pomyśl jak wyglądałby świat, gdyby talenty zamiast rozwoju musiały pogodzić się z koniecznością porzucenia świata nauki?

My nie godzimy się na to by szkolne Asy nie miały szans na rozwijanie swoich pasji oraz talentów! Wspólnymi staraniami Fundacji Lepsza Szkoła z Twoją pomocą zmieni warunki edukacyjne wielu uczniów!

Jesteśmy przekonani, że nawet najmniejsza darowizna ma sens. Siła tkwi w tym, że jest nas dużo, a będzie jeszcze więcej.

Którzy potrzebuje wsparcia bardziej niż dzieci i młodzież?!

Wesprzyj program stypendium i pomóż szkolnym Asom w ich podróży przez świat edukacji!

Wizja rozwoju programu stypendialnego?

Stypendium „Kasa dla szkolnego Asa” to projekt bezterminowy. W jego ramach zamierzamy wspierać jak największą liczbę uczniów z terenu powiatu lidzbarskiego. Jesteśmy przekonani, że do tego projektu dołączą kolejni szczodrzy i otwarci partnerzy społeczni. Umożliwi to nam wsparcie finansowe uczniów z innych powiatów oraz województw. Już dziś wspierają program stypendialny
 „Kasa dla szkolnego Asa” takie marki jak znany na całym świecie Hotel Krasicki czy sieć sklepów spożywczych PSS „Społem”
z Lidzbarka Warmińskiego. 

 

Edukacja to fundament umożliwiający łatwiejsze oraz przyjemniejsze wejście w dorosłe życie. Stypendium pozwala go zbudować!

Jak możesz pomóc?

Tyle sposobów pomocy ile fantazji w Twojej głowie! Możesz rozpocząć od jednorazowej darowizny. Możesz ustawić stałe comiesięczne zlecenie, lub samemu zorganizować zbiórkę w swojej firmie, szkole, rodzinie czy wśród znajomych. Wspieraj nas bezpłatnie robiąc zakupy z zainstalowaną przypominajką FaniMani.pl. Skorzystaj z możliwości przekazania darowizny przy pomocy interfejsu, który widzisz na dole ekranu. Więcej informacji na ten temat w zakładce menu
„Chcę pomóc”.

Masz inny pomysł na wsparcie programu stypendialnego
„Kasa dla szkolnego Asa”? To znakomicie! Skontaktuj się z nami i przejdźmy do działania! Nasz wolontariusz Paweł czeka na wiadomość od Ciebie!

Stypendium naukowe - dziecko

Czy zbiórka publiczna jest legalna?

Jako Fundacja Lepsza Szkoła posiadamy zezwolenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na przeprowadzenie publicznej zbiórki
„Kasa dla szkolnego Asa” o numerze 2021/836/OR. 

Nie obawiaj się, możesz to skontrolować na stronie ministerstwa.  Kliknij tutaj.

Czekamy na Twoje zaangażowanie w program stypendialny oraz los podopiecznych Fundacji!