Wesprzyj III edycję „Lekcji z astronomem”!

Przed nami III edycja "Lekcji z astronomem", czyli zajęć dedykowanych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. W tym roku masz szansę uczestniczyć w spełnianiu kosmicznych marzeń naszych podopiecznych. Liczymy na Twoje wsparcie!

Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie wzięło w nich udział blisko 60 uczestników i uczestniczek. Wręczyliśmy w nich 2 teleskopy astronomiczne i zabraliśmy dzieci na wycieczkę edukacyjną do Torunia.

Nasze dotacyjne źródełko wyschło, więc w III edycji zmuszeni jesteśmy prosić Cię o pomoc. Całkowity koszt organizacji zajęć to 6 500 zł. Wystarczy więc, by 65 osób wpłaciło po 100 zł. Tak wiele i tak niewiele…

Edit (22.10.2023): Udało się nam pozyskać pierwszego Partnera, który wesprze nas kwotą 2 000 zł!

Bądź dobroczyńcą, aniołem stróżem naszych podopiecznych. Dokonaj wpłaty na założoną przez nasz zrzutkę , lub dokonaj wpłaty przy pomocy bramki, którą widzisz na dole strony! Pomóż dzieciom spełnić ich kosmiczne marzenia! Wspieraj ich edukację!

Jeśli prowadzisz firmę? Chciałbyś być społecznie odpowiedzialny? Uwielbiasz wspierać najmłodszych?
To wspaniale! Skontaktuj się z naszym wolontariuszem Pawłem (tel. 603 045 031)!
Uzgodnimy warunki współpracy, spełnimy dziecięce marzenia i wypromujemy Twoją firmę!

Nasze dzieci liczą na Twoją pomoc!