Kategorie
Aktualności

Wręczyliśmy stypendia naukowe im. Klaudyny Polewacz

To było wspaniałe zakończenie roku. 27 listopada 2023 r. wręczyliśmy stypendia naukowe im. Klaudyny Polewacz.

W drugiej edycji realizowanego przez nas programu Stypendium im. Klaudyny Polewcz mieliśmy 100% zgłoszeń więcej niż w poprzedniej edycji. Wybór Laureatów był bardzo trudny, w związku z czym fundatorka stypendium dr Izabela Gładkowska – Balewicz postanowiła uhonorować jeszcze czwarta osobę.

Laureaci i Laureatki II edycji Stypendium im. Klaudyny Polewcz to:

Dominika Parzych oraz Martyna Bogusz, obie z ZSZ w Lidzbarku Warmińskim oraz Hubert Ciok z ZSZ CKU w Ornecie i Dawid Przybysz z ZSO w Lidzbarku Warmińskim.

 

 

Stypendium naukowe

Gratulujemy wszystkim Laureatkom i Laureatom. Dziękujemy dr Izabeli Gładkowskiej Balewicz, bez której to wszystko byłoby niemożliwe. Dziękujemy również Hotelowi Krasicki w Lidzbarku Warmiński, w którego pięknym wnętrzu mogliśmy wręczyć stypendia.

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć darowizną nasze działania, dzięki którym pomożemy jeszcze większej liczbie uczniów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *